Projebeyaz güçlü kadrosu sayesinde projenizin her aşamasını koordine etmenize ve yönetmenize yardımcı olmaktadır. Proje yönetimi sürecinde düşük risk oranı ve yüksek kalite ile projenizi tamamlamanızı sağlamaktadır.

Proje Danışmanlığı Kapsamında Verdiğimiz Hizmetler

  • Fizibilite Raporunun Hazırlanması
  • Avan Projenin Hazırlanması
  • Finans ve Bütçelendirme Danışmanlığı
  • Satış, Kiralama ve Yönetim Faaliyetleri
  • Kurumsal Kimlik çalışmaları ve PR Desteği
  • Tanıtım ve Lansman Organizasyonları
  • Tesis Yönetimi

Gayrimenkul sektörünün yapısı ve hukuki özelliklerini yakından takip eden uzman kadromuz ile gayrimenkullerinizin yatırım ivmesine yön veriyoruz.

Gerek kiralama gerekse satın alma opsiyonlarını; hukuki, teknik ve fiziki veriler ile yorumlayarak hızlı ve sonuç odaklı hizmet vermekteyiz.

Uluslararası ürün ve hizmet ağımız ile dünyanın herhangi bir yerinde olan gayrimenkulü, müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda detaylandırıp, hizmetlerine sunmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı ofislerimiz ile Türkiye’de ve dünyada yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı müşterilere, yatırım teşvikleri ve bürokratik işlemler gibi daha birçok konuyu da kapsayan gayrimenkul satış ve pazarlama danışmanlığı yapmaktayız.

Küreselleşen dünyada ve hızlı rekabet ortamında etkin rol oynamak isteyen, ürün ya da kurumlar için performans artırımına yönelik marka danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Bu doğrultuda müşteri ve pazar ilişkileri arasında etkileşim sağlayarak, doğru satış ve pazarlama değerlerinin altyapısına zemin hazırlamak ve sonucunda belirlemiş olduğumuz iş planı üzerindeki marka algısını yaratmaktır.

Firmanız piyasadaki en üst kalitede hizmet veya ürünleri sunuyor olsa da eğer tecrübeli bir pazarlama stratejiniz yoksa, bu hizmet ve ürünlerden yeterli satış hacmi yakalamanız zorlaşabilir. Projebeyaz güçlü yönetim kadrosu ve konusunda uzman ekibiyle, gelişmiş veya gelişmekte olan firmalara pazarlama stratejilerini, yoğun empati ve sektörel veriler çerçevesinde sunmaktadır.

Müşterilerimizin mülklerine ve finansal yönetimlerine yardımcı olmak için onlara kiracı ilişkileri, bütçeleme, teknik işletme, tedarik yönetimi, kontrat yönetimi ve kalite kontrol hizmetleri sağlamaktayız.