2006 yılında faaliyete geçen Projebeyaz, genç ve dinamik yapısı ile ‘yenilik’ olgusunu şirketin en temel prensibi haline getirmiştir. Eski gayrimenkul danışmanlığı anlayışını tamamen değiştirip, yeni ürün ve hizmetler ekleyerek ‘sektöre renk katan şirket’ olarak adından söz ettirmiştir.

Projebeyaz, bugüne dek onlarca projenin yönetim ve danışmanlığını üstlenmiştir. Toplamda 1 milyon 500 bin metrekareyi geçen ve 2 milyar dolar değere ulaşan 30 farklı projede konsept danışmanlığı, pazarlama, satış & kiralama, satış sonrası tesis yönetimi başlıkları altında hizmet vermiştir.

Müşterileri arasında arsa ve mülk sahipleri, yatırımcılar, gayrimenkul alım ve kiralama yapacak kişiler bulunan Projebeyaz’ın inşaat, mimari ve tasarım sektörlerinin öncüleriyle de iş birliği bulunmaktadır.

Türkiye’de başlayan bu serüven, kazanılan başarıların ardından Avrupa ve Körfez Ülkelerine doğru devam etmiştir. İstanbul Asya ve Avrupa, İzmir, İngiltere, Almanya ve Kuveyt ile sayısı 6’ya yükselen satış ofislerine Amerika ofisini eklemek için hazırlıklar devam etmektedir.

2013 yılında Gyoder’e ve Fiabci’ye üye olan Projebeyaz, sunduğu hizmetler, danışmanlık verdiği kurumlar, yenilikçi projeler, ulaştığı başarılar ve yeni projeler için çalışmanın verdiği heyecan ile sektöre renk katmaya devam ediyor. Projebeyaz; başarılı bir 17 yılı geride bırakmıştır.